Eviniz; dinlenme ve rahatlama mekanı.

Caddelerden arabalar geçer, komşu çimleri biçer ya da yüksek sesli müzik dinler. Her gün etrafımızı birçok ses sarar ve gürültüleriyle bizi rahatsız eder.

Rehau Pencereci

REHAU pencereleri, kendi dört duvarınızın içinde dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlar. Farklı ses yalıtımı kademeleriyle donatılan pencerelerimiz sayesinde her yerde sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Dışarıdan gelen sesler olmadan rahatça arkanıza yaslanın. Bu sadece yaşam kalitesini artırmaz, aynı zamanda genel olarak iyi hissetmenize katkıda bulunur.

Pencerelerimiz farklı derecelerde ses yalıtım özelliklere sahiptir. Böylece siz evinizde huzurlu olursunuz.Pencerelerimiz farklı derecelerde ses yalıtım özelliklere sahiptir. Böylece siz evinizde huzurlu olursunuz.

Gürültü sadece rahatsız edici değildir, aynı zamanda sürekli olduğunda hasta edebilir. Pencere sistemlerimiz sayesinde gürültüyü dışarıda bırakın. Eviniz böylece bir huzur ortamına dönüşür.

Oturulan çevreye ve gürültü kirliliğine bağlı olarak her pencere için ses yalıtımını bireysel olarak belirleyebilirsiniz.